Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Album z podziękowaniami

Album może być wspaniałą pamiątką na długie lata, a zawarte w nim fotografie przywoływać niezapomniane, ważne dla nas chwile. Dzięki pięknej oprawie i personalizacji może wyrazić naszą wdzięczność za pomoc, wsparcie i bliskość. Sprawdzi się jako podziękowanie dla rodziców, dziadków czy chrzestnych.

Cechy produktu

ILOŚĆ STRON​

Albumy posiadają od 20 do 100 stron na których umieszczać można zdjęcia w różnych formatach według własnego pomysłu i układu.

Gramatura

Karty w albumach w gramaturze 250g. Albumy są zszywane a większość prac wykonujemy ręcznie co gwarantuje wysoką estetykę i trwałość naszych produktów.​

Zdjęcie pod akrylem (standard)

Na okładce albumu może znaleźć się Państwa zdjęcie umieszczone pod szkłem akrylowym, dzięki czemu fotografia jest zabezpieczona i efektownie wygląda.

Okładka z gąbką (standard)

Ulepszenie w postaci miekkiej gąbki wewnątrz okładki to uszlachetnienie dostarczające ekskluzywnego efektu - rewelacyjnego zarówno dla oka jak i w dotyku.

Personalizacja

Napis wykonany grawerem laserowym. Jest to bardzo precyzyjna i trwała metoda pozwalająca na oddanie nawet najdrobniejszych detali.

Oprawy

Dobierz oprawę godną Twoich fotografii: ekoskóra, płótno lub zamsz.

Rozmiar stron

Albumy produkujemy w dwóch rozmiarach:
31x27cm (karty wewnątrz w wym. 25x25cm),
38x33cm (karty wewnątrz w wym. 32x32cm)

Kolor stron

W naszej ofercie mamy do wyboru dwa kolory kart: czarny oraz kremowy. Karty przekładamy białym pergaminem, aby zdjęcia były zabezpieczone i pięknie się prezentowały przez długie lata.

Czas realizacji to ok. 5 dni roboczych.

Dostępne serie